Zajęcia z instruktorem (wykłady, ćwiczenia) odbywają się po zebraniu się grupy uczestników.
  Osoba zainteresowana nie musi czekać na rozpoczęcie szkolenia z instruktorem. Może rozpocząć kurs w dowolnym momencie. Otrzymuje dostęp do:
  - materiałów szkoleniowych,
  - ćwiczeń na urządzeniach sieciowych w formie zdalnej,
  - testy zdobytej wiedzy i umiejętności,
  - kontakt do instruktora i możliwość zdalnych konsultacji.
  Po zebraniu się grupy uczestników rozpoczynają się wykłady i ćwiczenia z instruktorem. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia.


  Wybór szkolenia:
  CCNA             (niedziela, godz. 16:00-19:30)CCNA SECURITY    (indywidualny, rozpoczęcie po zarejestrowaniu się)CCNA SECURITY    (z instruktorem, niedziela, godz. 14:00-15:30)CCNP ENCOR     (indywidualny, rozpoczęcie po zarejestrowaniu się)CCNP ENCOR     (z instruktorem, niedziela, godz. 14:00-15:30)CCNP ENARSI     (indywidualny, rozpoczęcie po zarejestrowaniu się)Palo Alto CIC      (indywidualny, rozpoczęcie po zarejestrowaniu się)Palo Alto CIC      (z instruktorem, niedziela, godz. 14:00-15:30)Palo Alto CPC     (indywidualny, rozpoczęcie po zarejestrowaniu się)Palo Alto CPC     (z instruktorem, niedziela, godz. 14:00-15:30)


  Dane uczestnika szkolenia:

  Adres zamieszkania


  Rabaty:
  Jestem studentem/uczniem
  (Rabat 1 000,00 zł w szkoleniu CCNA lub 300,00 zł w pozostałych szkoleniach przysługuje studentom dowolnej uczelni lub szkoły)
  Tak

  Jestem absolwentem
  (Rabat 500,00 zł w szkoleniu CCNA lub 300,00 zł w pozostałych szkoleniach przysługuje osobom, które uczestniczyły w dowolnym szkoleniu organizowanym przez Centrum Nowoczesnej Edukacji i Technologii PolitechNET)
  Tak


  Twój rozmiar?
  SMLXL


  Wybieram miesięczne opłaty ratalne 0%
  TakNie

  Czy wystawić fakturę?
  TAKNIE

  Dane do faktury (podać jeśli inne niż dane uczestnika):  * - pole wymagane